O firmie

 

       Jestesmy firmą zajmujacą się handlem nowych i używanych maszyn oraz ciągników rolniczych. Wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam zaoferować najlepsze maszyny rolnicze spełnające Państwa oczekiwania, zarówno jakościowe jak i cenowe. Oferujemy również import maszyn na indywidualne zamówienie w/g życzeń klienta.

       Pierwsze kroki w biznsie  zaczęliśmy stawiać w 1992 roku, a już w 1993 sprzedawaliśmy pierwsze sprowadzane z zagranicy maszyny rolnicze. 

       W 1995 roku dodatkowo wyspecjalizowaliśmy się w dystrybucji części zamiennych zarówno używanych jak i fabrycznie nowych. Znaleźliśmy tym samym niszę w rynku rolniczym i w 2005 roku otworzyliśmy sklep. Rok później wzbogaciliśmy się o warsztat oraz mechanika, dzięki któremu zapewniamy naszym klientom wysokiej jakośi serwis maszyn rolniczych. 

       Kolejną inwestycją był zakup w 2007 roku kombajna Holmer, którym świadczymy usługi wykopu  buraków u naszych klientów. W tym roku został udostępiony plac wystawowy dla interesentów.

       Co roku wystawiamy się na regionalnej wystawie OpolAgra. Prezentujemy maszyny rolnicze, odświeżamy jak i zdobywamy nowe kontakty z innymi firmami jak i klientami.