TECTROL

 

Wydajne produkty dla każdej branży

TECTROL to marka BayWa AG i AGRAVIS Raiffeisen AG, oferująca wysokiej jakości wysokogatunkowe smary dla licznych obszarów zastosowania.

TECTROL jest...

Osobiście i blisko
Abyś zawsze był dobrze poinformowany i dobrze zaopatrzony, do Twojej dyspozycji są nasze trzy centra środków smarnych z ponad 100 specjalistycznymi doradcami. Chętnie doradzimy Państwu osobiście i przekażemy indywidualne zalecenia dotyczące stosowania.

Międzynarodowa
Jakość naszych produktów i kompetentne doradztwo są doceniane poza granicami naszego rodzimego regionu. TECTROL jest eksportowany do ponad 20 krajów na całym świecie. Tutaj znajdą Państwo wszystkich naszych partnerów handlowych.

Jakościowe i zróżnicowane
Nasze ponad 900 artykułów oferuje Państwu szeroki zakres zastosowań i najlepszą jakość dla Państwa systemów. Wciąż rozwijamy naszą paletę produktów zgodnie z najnowszymi standardami technicznymi i w ten sposób spełniamy wysokie wymagania rynku.

Od 2011 roku zaopatrujemy linię produkcyjną ciągnikuów Fendt w produkty smarne TECTROL. Opracowane w labolatoriach BayWa oleje i smary są dostarczane do Fenda na tzw. "Factory Fill" - zalanie fabryczne

Spółka BayWa uzyskała najwyższą z możliwych ocen pod względem jakości produktu, logistyki, obsługi i zarządzania łańcuchem dostaw. Dlatego też marka TECTROL po raz czwarty z rzędu została tak zwanym A-dostawcą na linię produkcyjną marki Fendt

Wyszukiwarka oleju:

https://www.tectrol.de/pl/us%C5%82ugi/drogowskaz-oleju